Компанія TOMASETTO

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ TOMASETTO

Повна назва компанії: Tomasetto Achille Spa

Країна: Італія

Італія

Компанія Tomasetto Achille Spa заснована Ашиле Томасетто в 1982, в Італії. Компанія знаходиться на північному сході Італії в м. Кастеньєро, в 15 км від Віченци і в 70 км від Венеції.
Правильний підхід і чітко поставлені цілі - дозволили їй зайняти почесне місце в десятці лідерів на світовому ринку виробників газобалонного обладнання для автомобілів.
Tomasetto не тільки продає, але і займається розробкою газобалонного обладнання, яке успішно імпортується в багато країн світу. Фірми, які займаються встановленням газобалонного обладнання, добре знайомі з цим виробником, відгуки про Tomasetto тільки позитивні, а установка компонентів не викликає ніяких складнощів. Tomasetto Achille Spa спеціалізуються на виробництві газових редукторів, мультиклапанів, а також газових клапанів і не тільки.
Довіра до "італійців" цілком виправдана, так як перші автомобілі з ГБО з'явилися саме в Італії, в далеких 40-х роках. Тому не дивно, що більшість високоякісного газобалонного обладнання родом саме з Італії. Lovato, A.E.B, Landi Renzo, Bigas - все це італійські виробники газового обладнання. Сучасні розробки та обладнання Tomasetto повністю відповідає всім вимогам норм ЄВРО-4. Автомобілісти, які встановили собі газобалонне обладнання Tomasetto, відзначають невибагливість обладнання цієї марки, неякісний газ, якого в нашій країні достатньо - не перешкода для правильної роботи двигуна. Крім того, суворі зими і несприятливий клімат, також жодним чином не позначаться на продуктивності автомобіля.
Продукція та процес виробництва, постійно удосконалюються, клієнти компанії відзначають гнучкість системи оплати, а також прекрасну технічну підтримку. На сьогоднішній день Tomasetto Achille Spa є одним з найуспішніших виробників ГБО виконаного по LPG-технології.
З метою поліпшення якості продукції, Tomasetto ввела власну систему якості продукції, а також стала регулярно випробовувати газобалонне обладнання власного виробництва. Продукція цієї компанії проходять строгий контроль, безліч тестів, а виробництво налагоджено як в ручному, так і механічному режимі. Остаточна інспекція продукції, від початку і до етапу упаковки, жорстко контролюється, аж до поставки і зв'язку з покупцями.

Офіційний веб-сайт: www.tomasetto.com

Компанія TOMASETTO
TOMASETTO