Компанія PRINS

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ PRINS

Повна назва компанії: Prins Autogassystemen B.V.

Країна: Нідерланди

Нідерланди

Компанія Prins Autogassystemen B.V. заснована Едді Принцом в 1986 році, в Нідерландах.
Компанія спеціалізувалася на розробці і виробництві альтернативних паливних систем для автомобільних моторів. За 30 років існування Prins стає одним з провідних світових виробників комплектуючих для ГБО.
Більше 10 років тому Prins, за підтримки не менш відомого виробника газобалонного обладнання для автомобілів - японської компанії Keihin, випускає і успішно реалізує на європейських ринку основний продукт - Prins VSI (система розподіленого уприскування парової фази газу). Через багато років технологія піддавалася серйозним доопрацюванням, вдосконалена, вона користується успіхом і до цього дня. Технологія VSI адаптована під використання зрідженого нафтового газу (LPG), а також стисненого природного газу (CNG).
Серед найбільш популярних рішень Prins системи: VSI-DI (передбачає подачу газу у впускний колектор по додатковій газовій форсунці), а також з прямим LiquiMAX 2.0 (передбачає подачу газу в рідкому стані за штатній бензиновій форсунці, безпосередньо в камеру згоряння).
На сьогоднішній день газобалонне обладнання компанії Prins відноситься до преміум-класу і відповідає самим вимогливим стандартам якості. ГБО Prins відповідає сертифікатам якості: ISO / TS 16949:2002, NEN-EN-ISO 9001:2008, ISO 15500, а також R67-01, R110. Виробництво комплектуючих налагоджено на підприємствах Prins, які розташовані в Нідерландах, а також в Японії, країні, яка є одним з найбільших споживачів продукції Prins.
Установка газобалонного обладнання Prins і його налаштування відрізняється простотою і інтуїтивністю, однак незважаючи на це, для виконання цих робіт необхідний досвід і певні навички, тому краще довіритися кваліфікованим фахівцям.
Компанія Prins займається виробництвом комп'ютерів VSI, перемикачів газ-бензин, форсунок і планок з форсунками, газових фільтрів і емуляторів.
Prins - глобальний виробник газобалонного обладнання зі світовим ім'ям, яке успішно встановлюється і експлуатується мільйонами автомобілістів. Продукція Prins експортується в більш ніж 50 країн по всьому світу, а дилерська мережа, в якій працюють провідні професіонали своєї справи, забезпечують гарантійне, а також післягарантійне технічне обслуговування газового обладнання Prins.
Газобалонне обладнання Prins цінується всьому світу завдяки преміальній якості продукції, новаторським ідеям, а також потужному сервісному обслуговуванню.

Офіційний веб-сайт: prinsautogas.com

Компанія PRINS
PRINS