Компанія OMVL

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ OMVL

Повна назва компанії: OMVL (a Westport Company)

Країна: Італія

Італія

Компанія OMVL створена в 1980 році, в містечку Арджелато, Італія. OMVL входить до складу міжнародного холдингу Westport, який займає лідируючі позиції на ринку альтернативних видів палива в різних галузях. Westport є світовим лідером з розробки технологій, що дозволяють використовувати в двигунах екологічні види моторного палива: зріджений нафтовий газ (LPG), стиснений природний газ (CNG), зріджений природний газ (LNG), водень, біогаз. Окрім OMVL до складу Westport входять такі бренди як: EMER і VALTEK, які також мають власну історію і досить популярні на ринку ГБО. Центральний офіс холдингу Westport знаходиться у Ванкувері, Канада.
Компанія OMVL вважається лідером з точки зору надійності продукції, її газові редуктори і інжекторні системи успішно експлуатуються на самих різних марках автомобілів в більш ніж 50 країнах по всьому світу. Понад 65% від всієї продукції OMVL постачає прямо на автомобільні конвеєри, де ще на стадії складання двигуни обладнуються газобалонним обладнанням. Серед постійних клієнтів OMVL такі компанії як: General Motors, Hyundai, Fiat, Volkswagen, а також концерн PSA Peugeot-Citroen і багато інших.
OMVL виробляє: газові форсунки, редуктори і ремкомплекти до них, паливні рампи, різні датчики (тиску, напруги і т. д), фільтри, а також перемикачі газ-бензин. І це далеко не весь перелік продукції, що виробляється.
Головною місією компанії є адаптація газу в якості альтернативного палива для автотранспортних засобів.
Газобалонне обладнаня OMVL має масу позитивних відгуків від тих, хто його використовує. Компанія успішно росте і розвивається, збільшуючи кількість представництв в усьому світу. В Італії розташовуються виробничі приміщення компанії, в той час як комерційні філії розташовуються в Аргентині. Весь спектр продукції ГБО OMVL відповідає всім міжнародним стандартам якості і безпеки, тому установка газобалонного обладнання OMVL на свій автомобіль - гідний вибір та заслуговує на повагу.

Офіційний веб-сайт: omvl.westport.com

Компанія OMVL
OMVL