Компанія LOVATO

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ LOVATO

Повна назва компанії: Lovato Gas S.p.A.

Країна: Італія

Італія

Компанія Lovato Gas S.p.A. заснована Отторіно Ловато в 1958 році, в місті Віченці, Італія.
Компанія Lovato по праву вважається одним з провідних виробників газобалонного обладнання. Заснування компанії Lovato сягає своїм корінням ще в 1958 рік, коли інженери, тоді ще нікому невідомої італійської фірми, винайшли пристрій під назвою мультиклапан.
У ті часи винахід вважалося революційним, більш того, мультиклапан досі успішно використовується на безлічі газобалонних установок. Висока якість складових, і постійна робота над удосконаленням власного обладнання, грає на користь компанії Lovato, тому не дивно, що в питанні якого виробника газобалонного обладнання вибрати, італійці перемагають не менш успішних конкурентів.
Газобалонне обладнання Lovato відповідає всім міжнародним стандартам якості, а також екологічним нормам щодо викиду шкідливих речовин в атмосферу.
Компанії, які займаються встановленням ГБО, відзначають неймовірну простоту установки газобалонного обладнання від Lovato, автомобілісти, які обрали цей бренд, позитивно відгукуються про експлуатацію газової апаратури цієї компанії і в економічному використанні газу, як альтернативного палива.
Продукція Lovato не зводиться до використання виключно на автомобілях, гамма газобалонного обладнання включає в себе системи, які успішно інтегруються на катери, скутери, а також моногенератори і багато іншого. Команда компанії Lovato, яка виступає на спортивних катерах, які працюють на газі, неодноразово завойовувала призові титули на різних міжнародних змаганнях.
Газобалонне обладнання Lovato відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001 і поставляється в більш ніж 50 країн по всьому світу.

Офіційний веб-сайт: lovatogas.com

Компанія LOVATO
LOVATO