Компанія LANDI RENZO

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ LANDI RENZO

Повна назва компанії: Landi Renzo S.p.A.

Країна: Італія

Італія

Компанія Landi Renzo S.p.A. заснована в 1954 році, в містечку Реджо-Емілія, Італія.
Засновниками компанії Landi Renzo S.p.A. стали Рензо Ланді і його дружиною Джованніно Доменікіно. У ті роки Landi Renzo займалася виробництвом особливих видів змішувачів для автомобілів будь-якого типу. Сьогодні компанія Landi Renzo входить до складу групи підприємств Gruppo Landi Renzo. Частка Landi Renzo на міжнародному ринку газобалонного обладнання становить близько 30%. Компанія Landi Renzo є одним з лідерируючих виробників ГБО на міжнародному ринку газового обладнання для автомобілів. Власний дослідний центр дозволяє йти в ногу з часом і розробляти власні інноваційні рішення в сфері газобалонного обладнання. Продукція Landi Renzo відповідає всім світовим стандартам і вимогам до якості і безпеки. Дана компанія виробляє газові редуктори і фільтри, інжекторні системи, газові електроклапана і форсунки, різні перемикачі, емулятори форсунок і OBD-емулятори, системи лямбда-контролю, а також варіатори випередження запалювання і багато іншого. Landi Renzo - це продумана конструкція газобалонних установок, висока якість і гарантія бездоганної і безвідмовної служби гбо на протязі багатьох років.
Компанія Landi Renzo щорічно інвестує в розробку інноваційних технологій і поліпшення і без того якісного обладнання. ГБО Landi Renzo вельми популярне на території України, завдяки тому, що при відносно невисокій вартості газової установки покупець отримує надійне і при цьому просте в установці і експлуатації газобалонне обладнання.
Якість деталей і механізмів Landi Renzo за якістю перевершує більш дорогі аналоги, які пропонують голландські виробники газобалонного обладнання.
Landi Renzo - газове обладнання для підвищення якості життя. Landi Renzo сприяє зростанню використання інноваційних та передових систем, щоб таким чином боротися з забрудненням атмосферного повітря і зміною навколишнього середовища та поліпшенням якісті життя. Розробка, дослідження та розвиток спрямовані на заохочення до використання на автотранспорті більш економічних і менш шкідливих для навколишнього середовища альтернативних видів палива.

Офіційний веб-сайт: landirenzo.com

Компанія LANDI RENZO
LANDI RENZO