Компанія KME

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ KME

Повна назва компанії: KME Sp. z o.o.

Країна: Польща

Польща

Польська компанія KME Sp. z o.o. була заснована в 1992 році, в м. Лодзь.
Історія виходу компанії на ринок газобалонного обладнання почалася після того, як керівництво компанії прийшло до висновку, що виробляти власне електрообладнання - набагато вигідніше і краще, ніж займатися модифікацією вже існуючого.
Спочатку це були примітивні електронні блоки управління (ЕБУ), які після декількох років розробок перетворилися в високотехнологічні пристрої. KME Sp. z o.o. стали виробляти системи лямбда-контролю, які вже дуже скоро були по достоїнству оцінені споживачем. Серед різноманіття продукції KME можна виділити: газові редуктори і фільтри, різні датчики, блоки управління газобалонним обладнанням, OBD-адаптери, а також ремкомплекти. Відгуки про ГБО KME - найпозитивніші і пов'язано це, в першу чергу, з тим, що продукція компанії відповідає заявленим характеристикам і відрізняється тривалістю експлуатації.
На сьогоднішній день компанія KME Sp. z o.o. займається розширенням асортименту своєї продукції, а також вдосконаленням існуючих позицій. 2004 рік був успішним для польського виробника газобалонного обладнання, саме в цей рік була презентована власна інжекторна система послідовного упорскування (AKME) і абсолютно новий газовий редуктор. Багато хто пов'язує це досягнення зі зміною керівника, яке відбулося роком раніше, в 2003 компанію очолив Марк Кукліс.
Фахівці цінують ГБО KME за простоту настройки, легкість обслуговування, високу точність і безвідмовність. Споживачі, в свою чергу, вибирають газове обладнання KME зважаючи на його доступность та прекрасне співвідношення ціни і якості.
У послужному списку компанії KME Sp. z o.o. велика кількість нагород, переважно, за власну продукцію. Наприклад, флагманський продукт в області автомобільної діагностики "Diagnoscope" виграв золоту медаль на Міжнародному ярмарку в Познані, в 2001 році. У 2002 році KME отримали схвалення на відповідність вимогам Правил ООН № 67,01, а в 2003 році отримали сертифікат ISO 9001:2000 менеджменту якості. У 2004 році була запущена послідовна система уприскування газу AKME (Diego), яка є практично першим польським продуктом у своєму роді, затверджена і впроваджена у виробництво. В 2006 компанія була нагороджена Європейською медаллю за систему розподіленого упорскування газу, а також престижною премією «Кришталевий дубовий лист» за найбільш екологічну систему на польському ринку. У 2011 році компанією KME була запущена послідовна система уприскування газу Nevo. Компанія також виробляє надійні високоякісні редуктори KME (Silver, Gold, TUR), яким немає аналогів для послідовних систем уприскування газу.
 Комплектуючі KME успішно експортуються в багато країн, серед яких: Австралія, Німеччина, Канада, США і Великобританії, і звичайно ж Україна.
Основна сфера діяльності: виробництво інжекторних систем, газових редукторів, систем лямбда-контролю, перемикачів газ-бензин, OBD-адаптерів, діагностичного обладнання для автомобілів, що працюють на газі, а також інших аксесуарів і комплектуючих для ГБО.

Офіційний веб-сайт: kme.eu

Компанія KME
KME