Компанія BRC

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ BRC

Повна назва компанії: BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l.

Країна: Італія

Італія

BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. - Італійська виробнича компанія з головним офісом в м. Кераско (Cherasco - італійська назва), власник торгової марки BRC Gas Equipment знаходиться на ринку газобалонного обладнання з 1972 року і є одним із світових лідерів з виробництва деталей і устаткування для переобладнання автомобільного транспорту на метан (CNG) і пропан (LPG).
У 2002 році відбулося злиття компаній М.Т.М. (Італія) і IMPCO (США), що дозволило BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. стати найбільшою в світі компанією, що займається альтернативними видами палива. Компанія має кілька сертифікованих центрів, в яких випробовуються не тільки обладнання, що випускається, але і автомобілі, на яких встановлено газобалонне обладнання. Мінімальний пробіг тестованого автомобіля становить 100000 км, після чого обладнання випускається в продаж. BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. єдина компанія, яка має свої конвертаційні центри, в яких конвеєрним методом переобладнуються нові автомобілі для всієї Європи, приблизно 5000 в місяць. У найближчих планах збільшення цієї кількості до 15000 автомобілів за рахунок відкриття нових центрів в Італії і Польщі. BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. працює з такими гігантами автомобілебудування як Chevrolet, Kia, Hyundai, Ford, Mercedes, Jaguar, Land Rover, Subaru, Mitsubishi, Toyota, Citroen, Peugeot, Volkswagen, VAZ, GAZ та багатьма китайськими виробниками.

Тридцятирічний досвід, постійні дослідження, нові технічні рішення, турбота про післягарантійне обслуговування, технічна підтримка і підготовка спеціалістів по переобладнанню автомобільного транспорту, забезпечили компанії BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. повагу і схвалення її діяльності, як з боку учасників даного сегмента ринку, так і користувачів систем BRC Gas Equipment. Компанія BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. виробляє і реалізує повний спектр систем для переходу на пропан (LPG) і метан (CNG), здатних задовольнити будь-які вимоги ринку: починаючи від найпростіших систем для карбюраторних транспортних засобів і закінчуючи найскладнішими системами для транспортних засобів категорії Euro IV, обладнаних діагностикою OBD.
Важливе значення має система регульованого послідовного упорскування "Sequent" компанії BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l.: це сучасна система уприскування газу, інноваційна в плані простоти монтажу і налаштування, прийнята різними автомобілебудівними конструкторами завдяки високотехнологічному виконання і бездоганним експлуатаційним якостям. Продукція, що випускається під маркою BRC, спроектована і повністю розроблена силами компанії з використанням сучасних технологій, таких як креслярська система CAD-3D останнього покоління, лабораторій статичних і динамічних випробувань, різних типів випробувальних стендів по викидах, а також стендів для автомобілів, оснащених системою модульного аналізу.
Вся продукція компанії BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. розроблена і виготовлена ​​відповідно до італійських державних стандартів якості UNI EN ISO 9001:2000, сертифікована згідно з діючими нормами (R67-01, R110 і ISO 15500) і відповідає директиві ЄЕС на предмет забруднюючих виділень (Euro III і Euro IV) і електромагнітної сумісності. У доповненні до основної діяльності в області систем для переходу автотранспорту на газ, діє великий монтажний центр, на якому ведеться серійний випуск платформ bi-fuel для різних автомобільних марок по типово промисловим критеріям якості.
Серед головних визначальних чинників, що забезпечили компанії BRC Gas Equipment M.T.M. s.r.l. стрімкий і успішний розвиток, відзначається стратегічний вибір, який привів до інтеграції на підприємстві систем з проектування, вдосконалення і виробництва сукупності деталей, необхідних для переходу на пропан (LPG) і метан (CNG), особливо, комутаційних пристроїв і електронних модулів управління карбюрацією, які повністю розроблені і вироблені силами компанії.

Офіційний веб-сайт: www.brc.it

Компанія BRC
BRC