Компанія BIGAS

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ BIGAS

Повна назва компанії: Bigas International Autogas Systems s.r.l.

Країна: Італія

Італія

Компанія Bigas International Autogas Systems s.r.l. - заснована Альфредо Біаджотті в Італії, місто Флоренція, в 1968 році.
Володіючи власною виробничою базою, використовуючи новітні технології, надсучасні верстати, а так само висококваліфікований персонал співробітників, компанія займає провідне місце на світовому ринку з виробництва газобалонного обладнання для автомобілів.
Виробництво компанії сертифіковане згідно Міжнародного стандарту і підтверджено чинним сертифікатом UNI EN ISO 9001:2000.
Відмітна особливість компанії полягає в тому що, використовуючи новітні технології та розробки в галузі газобалонного обладнання, основні компоненти комплектів обладнання виробляються на власних потужностях, і регламентовані відповідно до Міжнародної специфікації (Е) 67R-01.
Компанія Bigas розробляє і виробляє, як окремі компоненти, так і повні системи, що дозволяють переобладнати транспортні засоби для роботи на зрідженому нафтовому (LPG) і компримованому (CNG) газі.
Мета компанії - створювати і реалізовувати інноваційні продукти для оптміального використання недорогих і екологічних джерел енергії. Довга історія розвитку і досягнуті успіхи роблять Bigas однією з провідних компаній в новому енергетичному секторі.
Щоб підтримувати стандарти якості, на рівні найвищих в світі, Bigas розробляє проекти, розвиває, реалізує і тестує їх системи повністю всередині компанії.

Продукція Bigas - це висока італійська якість. Газобалонне обладнання Bigas славиться серед компаній, які займаються встановленням ГБО, вони відзначають простоту монтажу і відсутність необхідності калібрування газових форсунок. Більш того, весь процес автокалІбровки газового ЕБУ займає не більше 20 хвилин. По завершенню автоматичного калібрування автомобіль повністю готовий до повноцінної експлуатації, без необхідності проводити додаткову корекцію карти вприскування в ручному режимі.
На сьогоднішній день Bigas виробляє: газові редуктори (метан і пропан-бутан) та ремкомплекти для них, газові форсунки, електроклапани бензину і мультиклапана. У компанії задіяно понад 1000 чоловік по всьому Світу, які працюють в більш ніж 140 філіях і дилерських точках, розкиданих по всій земній кулі.

Офіційний веб-сайт: www.bigas.it

Компанія BIGAS
BIGAS