Компанія ATIKER

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ ATIKER

Повна назва компанії: ATIKER Metal Inc.

Країна: Туреччина

Туреччина

Невелика компанія Atiker Metal була заснована в 1970 році в місті Конья, Туреччина.
Спочатку сферою діяльності турецької компанії було виготовлення металевих запчастин для бурових установок. На тлі наростаючого інтересу на ринку до переобладнання автомобілів для використання альтернативного палива керівництво Atiker вживає рішучі заходи щодо перепрофілювання виробництва, переключившись на виготовлення газових балонів для ГБО. Успіх якісної продукції на ринку змусив повністю забути про труби для бурових установок і зосередитися на комплектуючих автомобільних газових установок: редуктори, мультиклапани, магістралі, форсунки. На даний момент компанією Atiker виробляється навіть електронна начинка сучасних установок 4 покоління.
Сучасні промислові потужності, загальним обсягом понад 55 тисяч. кв. м., дозволяють продукції бренду не тільки повністю задовольняти потреби внутрішнього ринку країни (газ, як пальне, користується в Туреччині величезною популярністю), але і експортувати 70% обсягу виготовленої продукції в країни Європи та Азії. Матеріал для запчастин забезпечує найбільший турецький металургійний комбінат Erdemir, співпраця компанії Atiker з яким, вже багато років відбувається на основі довгострокових відносин. Безперервне розширення і модернізація виробництва призводить до того, що кожен рік компанія виходить на нові ринки автомобільних запчастин і на сьогоднішній день представлена ​​в 50 країнах світу на п'яти континентах. Широкий асортимент комплектуючих становить понад 1000 позицій і дає можливість зібрати повний комплект газобалонного обладнання від 1 до 4 покоління. Циліндричні і тороїдальні балони, редуктори і комплектуючі компанії Atiker славляться своєю надійністю і доступною ціною, впевнено конкуруючи з кращими світовими брендами газового обладнання.
Якість регулюється стандартами ISO 9001:2000 (з 2006 року), уся продукція, яка випускається компанією Atiker, проходять сертифікацію європейського стандарту ECE R 67-01. Концепція впровадження «високої якості за розумні гроші» є творчим кредо компанії Atiker.

Atiker - це надійні і високотехнологічні редуктори, системи упорскування, балони для різних видів газу, електроніка та багато іншого. Вибір деталей неймовірно різноманітний, що дозволяє оснастити газовою системою даного виробника практично будь-який автомобіль.

Сучасне газобалонне обладнання компанії Atiker відрізняється універсальністю, доступністю, привабливою вартістю і відмінно підходить для використання в суворих кліматичних умовах.

Офіційний веб-сайт: www.atiker.com.tr

Компанія ATIKER
ATIKER