Компанія ACON

Компанія ACON

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

КОМПАНІЯ ACON

Повна назва компанії: ACON

Країна: Польща

Польща

Компанія ACON створена в 2003 році в Польщі.

Головною сферою діяльності компанії є проектування та створення мікропроцесорних систем управління газобалонним обладнанням для транспортних засобів. В 2003 році були розроблені і успішно впроваджені на виробництво та продаж кілька типів мікропроцесорних контролерів для газобалонних систем LPG (Пропан)/CNG(Метан): AGIS OBD/CAN та ALTIS. Компанія ACON постійно вдосконалюється і впроваджує новітні технології. Так, нею були розроблені і впроваджені новітні системи газобалонного обладнання для двигунів з прямим вприскуванням палива в циліндри автомобіля та системи для дизельних автомобілів.

У компанії ACON функціонує надсучасний відділ поверхневого монтажу, головними сферами застосування якого є: автомобільна електроніка (контролери газового обладнання та їх інтеграція в бортову електроніку через мережу CAN і системи OBD) пристрої для промислових мереж (обмін даними з контролерами PLC по протоколам PROFIBUS, MODBUS, DeviceNet), пристрої для комп'ютерних мереж Ethernet (контрольно-вимірювальні сервери), системи машинного зору для цифрової обробки та аналізу зображень, цифрове обладнання для монтажу електроніки. У своїх проектах і виробництві компанія використовує сучасні мікропроцесори RISC провідних компаній: RENESAS (Hitachi/Mitsubishi), ST (ARM), Microchip, ATMEL.

Головною перевагою компанії ACON є сучасна технологічна база та висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом, завдяки чому вона може реалізувати будь-які, навіть самі нестандартні проекти. В компанії є власне конструкторське бюро.
Компанія ACON працює з використанням сучасних технологій, в своїй роботі використовує програмне забезпечення Solid Edge, Edge Cam, що значно прискорює і спрощує роботу над створеннями прототипів.

Офіційний веб-сайт: www.acon.com.pl

ACON