З 2006 року одним з пріоритетних напрямків підприємницької діяльності приватного підприємства Калан є оптова та роздрібна торгівля газобалонним обладнанням, підбір, встановлення та налаштування газобалонного обладнання, його гарантійне та після гарантійне обслуговування, надання послуг з сервісного обслуговування газобалонного обладнання та проведення робіт з модернізації газобалонних систем. 


З часу заснування наше підприємство досягло вагомих результатів. На даний час, приватне підприємство Калан, є одним з лідерів продаж та встановлення газобалонного обладнання в західному регіоні України. Приватне підприємство Калан, є офіційним дилером провідних європейських компаній - виробників газобалонного обладнання. З 2016 року наше підприємство є єдиним офіційним дилером компанії KME Sp. z o.o. в західній Україні. З 2017 року приватне підриємство Калан є офіційним дилером компанії Atiker Metai Inc.


Набутий досвід, дозволяє нам провести найкращий підбір газобалонного обладнання під окремо взяту модель автомобіля. Ми не нав'язуємо своєї думки, ми тільки даємо поради щодо оптимального варіанту комплектації. Адже не завжди, використання самого дорого газобалонного обладнання дає найкращий результат. Кожна модель автомобіля є унікальною за своїми технічними характеристиками, тому, обов'язково, потрібно враховувати особливості кожного компоненту газобалонної системи. Окрім цього, слід зауважити, що наше підприємство повністю забезпечує своїх клієнтів пакетом документів, які необхідні для проведення реєстрації газобалонного обладнання на автомобілі в сервісних центрах МВС.


Ми не стоїмо на місці і не зупиняємося на досягнутому результаті. Щодня ми проводимо тестування нових моделей компонентів газобалонного обладнання для виявлення їх сильних та слабких сторін, вивчаємо можливість їх подальшого встановлення на різних моделях автомобілів. Ми завжди ідемо в ногу з часом. Наше підприємство приділяє велику увагу запровадженню інноваційних технологій для оптимізації роботи та збільшення її продуктивності.

ГБО ПП Калан

Про приватне підприємство Калан

Газобалонне обладнання ПП Калан

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ